Material video ce surprinde lucrările de ecologizare / igienizare a zonei Aleea Lacului. La finalizarea lucrărilor vom realiza un material video cu imagini concludente. ✅Proiectul ce vizeaza acea zona include: Strângerea deșeurilor, amenajarea spațiului, plantare de arbori și montarea unui sistem de supraveghere video.
Primăria comunei Dobroești este autoritate publica, asigurand respectarea drepturilor si libertatilor fundamentale ale cetatenilor, a prevederilor Constitutiei, precum si punerea in aplicare a legilor.
Acest site folosește cookie-uri. Continuarea navigării reprezintă acceptul dvs. pentru această folosință. Datele dumneavoastră personale sunt prelucrate de Primăria Dobroesti, în conformitate cu prevederile art. 6 din Regulamentul (UE) 2016/679, în scopul indeplinirii atribuțiilor legale. Datele pot fi dezvăluite unor terți în baza unui temei legal justificat. Vă puteți exercita drepturile prevăzute în Regulamentul (UE) 2016/679, printr-o cerere scrisă, semnată și datată transmisă pe adresa Primăriei Dobroesti. DETALII
. Pentru detalii, vedeți Politica de utillizare cookie-uriDaDespre cookies,Termene SI CONDITII